O firmě

PORŠ spol. s r.o. má sídlo v Praze 4 Kunraticích, kde se nachází i výrobní hala. V roce 1997 firma zahájila provoz a má cca 45 pracovníků. Má vlastní projekční oddělení, montážní a stavební střediska. Firma PORŠ je dynamicky se rozvíjecí perspektivní podnik, který si za relativně krátkou dobu své existence vydobil pevné místo na českém trhu.

Firma PORŠ spol. s r.o. patří v České republice mezi přední výrobce zdvihacích hydraulických zařízení, výtahů, výtahových šachet, ocelových konstrukcí, jeřábů, jeřábových drah, kladkostrojů, parkovacích plošin, garážových vrat, okenních rolet a speciálních hydraulických zařízení. Výrobní program firmy PORŠ je postaven na specifičnosti každého produktu, neboť každý výrobek řeší jiné technické, rozměrové a funkční požadavky. Zabíváme se vývojem, konstrukcí, výrobou, montáží a servisem konkrétních zakázek. Zakázky tedy dodává na klíč. Výrobky naší firmy splňují veškeré technické, bezpečnostní a hygienické normy platné v EU.

Specialitou výrobního programu firmy jsou hydraulické nůžkové zdvihací plošiny. Tato zařízení řeší originálním, ekonomickým, energeticky výhodným, prostorově nenáročným a velmi efektivním způsobem přepravu čehokoliv (osob, automobilů, zboží apod.) Tyto zařízení se uplatňují v průmyslových provozech, administrativních budovách, rodinných domech, skladech, garážích, v přístavech atd. Dalším významným produktem firmy PORŠ jsou jeřáby a jeřábové dráhy. Tato zařízení jsou vyvíjena vlastní projekcí za použití nejmodernějších technologií. PORŠ projektuje a vyrábí jeřáby s nosností od 250 do 50 000 kg. Na veškerá zařízení poskytuje firma záruku, záruční a možnost pozáručního servisu. Firma zajišťuje vývoj, výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí výtahových šachet, budov, výrobních hal. Firma PORŠ byla subdodavatelem řady zakázek v Evropě, Jižní Americe a na Arabském poloostrově.